Rytuał Hammam / Pustynny / Kąpiele

Rytuał Hammam: odnowa 30 min. – 140 zł

Ceremonia dogłębnego oczyszczenia ciała odbywająca się w łaźni parowej. Rytuał rozpoczyna się nawilżeniem w łaźni tureckiej następnie na marmurowym stole wykonywany jest zabieg oczyszczania i złuszczania całego ciała wykonanego rękawicą kessa.

Rytuał Hamman premium: relaks i zdrowie 90 min. 280 zł

łaźnia parowa + peeling rękawicą kessa + masaż pianą + okład z borowiny na plecy + masaż odżywczym olejem naturalnym

Wspaniale oczyszczający rytuał wykonywany przy użyciu mydła Savon Noir, rękawicy kessa oraz glinki Ghassoul. Cały zabieg odżywia i nawilża skórę. Wygładza i pobudza krążenie.

Rytuał Pustynny 90 min. 280 zł NOWOŚĆ!

Łaźnia parowa + peeling ciała + masaż gorącym olejkiem + masaż lodem.

Rytuał Pustynny poprowadzi Was przez warunki panujące na pustyni w ciągu dnia i w ciągu nocy. Peeling ciała oczyści skórę niczym piasek na pustyni. Masaż gorącym olejkiem całego ciała w towarzystwie buchającej pary w łaźni podniesie temperaturę do temperatur panujących na pustyni w pełnym słońcu. Na koniec, masaż lodem obejmujący: łydki, uda, pośladki oraz plecy, gwałtownie obniży temperaturę ciała jak to dzieję się po zachodzie słońca na pustynnym horyzoncie.

Rytuał Pustynny świetnie oczyszcza i ujędrnia skórę. Zwiększa jej elastyczność oraz pobudza krążenie.

Kąpiel Kleopatry 30 min. – 80 zł / 60 min. – 110 zł

Królewski zabieg w dużej wolnostojącej wannie pozwala na głęboki relaks i odżywienie skóry. Rozluźniająca kąpiel z dodatkiem miodu, mleka i płatków róży w specjalnie przygotowanym gabinecie pełnym aromatów i świec.

Kąpiel Kleopatry i Cezara 30 min. – 120 zł / 60 min. – 180 zł

Zabieg dla dwóch osób w wannie wypełnionej mlekiem, miodem i płatkami róż. Do kąpieli we Dwoje dołączona jest również zestaw oliw do masażu.

Kąpiel piwna 30 min. – 90 zł / 60 min. – 120 zł

Wyjątkowo aromatyczna kąpiel o charakterze odprężającym i wyciszającym. Działanie chmielu słodu jęczmiennego i dwutlenku węgla ma właściwości antystresowe i odżywcze dla skóry. Dodatkowo półlitrowy kufel piwa na każde pół godziny kąpieli dla pełnego relaksu.

Rytuał Kleopatry 60 min. – 170 zł / 90 min. – 200 zł

masaż + kąpiel

Rytuał dwu etapowy. Kompleksowy zabieg składający się z rozgrzewającego masażu pleców (30 min) i rozluźniającej kąpieli z dodatkiem mleka, miodu i płatków róż (30 min / 60 min). Rytuał wykonywany przy świecach pozwoli na głęboki relaks.